Dzieci

Najmłodsze dzieci w naturalny sposób uczą się języka angielskiego ponieważ są bardzo otwarte, chłonne oraz ciekawe otaczającego świata. Badania naukowe dowodzą ze mózg ludzki najintensywniej rozwija się we wczesnych latach dziecięcych dlatego najmłodsi z łatwością uczą się słówek, zdań oraz przyswajają prawidłowy akcent. Nauka drugiego języka wspomaga rozwój oraz zwiększa intelektualny potencjał dziecka.

Zdobywanie wiedzy w zakresie angielskiego od najmłodszych lat pomaga osiągnąć sukcesy w szkole, a równocześnie jest pasjonującą zabawą.

W czasie lekcji istotną rolę spełniają pomoce wizualne i dydaktyczne oraz elementy ruchu. Dzieci podczas zajęć w małych grupach czują się bezpiecznie i swobodnie, uczą się zarówno współpracy jak i samodzielności.

Zapisując dzieci na kurs w Szkole Językowej PROGRESS wybieracie Państwo sprawdzony sposób by zdobyło ono solidną bazę językową potrzebną do kontynuowania nauki w przyszłości.

Dla najmłodszych oferujemy kursy obejmujące 66 godzin lekcyjnych (2 lekcje tygodniowo). W kolejnych etapach nauki program jest wzbogacony o zajęcia KONWERSACJI.

Na kursy przyjmowane są dzieci od 4-go roku życia.