O Nas

Szkoła Progress specjalizuje się w nauczaniu języków obcych. Działamy na krakowskim rynku edukacyjnym nieprzerwanie od ponad 10-ciu lat. Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji.

W Progressie uczymy metodą komunikatywną nastawiając się przede wszystkim na ćwiczenie umiejętności mówienia. Autorski program KONWERSACJI przygotowany wyłącznie dla uczniów Naszej Szkoły pomaga przełamać barierę językową i zyskać płynność w komunikacji. Podczas zajęć lektorzy kładą szczególny nacisk na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem angielskim, niemieckim lub hiszpańskim

W Progressie dbamy o to aby uczniowie mieli kontakt z rodowitymi Anglikami i Amerykanami (Native Speakers), zyskiwali płynność i swobodę używania języka obcego.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania poczynając od kursów dla dzieci 4-5 lat, młodzieży i dorosłych, osób początkujących przez poziomy egzaminacyjne, gimnazjalne i maturalne aż po poziom biegłości językowej.

Dbając o jakość naszych usług uczymy zgodnie z Europejskimi Standardami Nauczania.

Zadzwoń do nas lub przyjdź aby umówić się na niezobowiązujący test kwalifikacyjny.